Asrın Hastalıgı Kıskançlık ve iftira

İnsanlık tarihi boyunca insanoğlu yaşadığı  kötülükler kadar iyiliklerde yazılmış eserler, diziler ve makaleler olmuş, okutulmuş ve anlatılmış. İyilikl et ve insan odaklı yapılan işler iyilikle yad edilmiş,  ancak bazı zihinler hastalık derecesinde kötü düşüncesini haset ve iftira odaklı sergilemiş Münafık olmalıki anlayamamış,  bütün enerjisini fesat ve kıskançlık üzerine kurarmış, o gün kar ettigini zannederken  zamanın ne getirirdiğini anlayamadığından sonucun hüsran olduğu zaman da iş işten geçmiç olacak.


Sevgili arkadaşlar bakın hiçbir konuyu kaynağından öğrenmedigimizden söylentiler ve dedikodular eksenli bir hayat yaşıyoruz çünkü, dinimizi ve kültürümüzü bilmiyoruz eğer bilseydik şunu derdik Herkesin kısmetini veren Allah onun için Mütevazi olurduk, yalan söylemezdik, dedikodu yapmazdık, iftira atmazdık, tabiki bunu yapmayanları tenzih ederim malesef toplumun iyi ye gitmediği her geçen gün toplumun dahada bozuldugu ortada.

Ancak kim ne yaparsa kendine yapacak sonlarını kendileri hazırlayacak ve Allahın adaletinin acele olmadıgını ama muakkah teceli ettiğine de kesinlikle şüphemiz yoktur.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için buraya tıklayın